ÖZGÜN APART OTEL - Yahşi - Ortakent - BODRUM

Özgün Apart Otel'e sadece 5 km (7dk) uzaklıkta, Çarşamba günleri kurulan Ortakent köy pazarında, tüm sebze ve meyvelerin en tazesini ve otantik desenlerle süslenmiş masa örtülerini ve elbiseleri bulabilirsiniz.

Diğer ihtiyaçlarınız için ise Ortakent 2M Migrosu (5km ≈ 7dk), KİPA hiparmarketi (6km  8dk), Metro Marketi (6km  8dk) veya Konacık 5M Migrosu (7km  9dk) kullanabilirsiniz.

Sinema, çocuk oyun alanı, Baumax yapı marketi, Carrefour hipermarketi, açık ve kapalı otoparkı ile 110 adet ulusal ve uluslararası mağazaya, farklı lezzetleri barındıran restoran ve kafelere ev sahipliği yapmakta olan MIDTOWN alışveriş merkezi de Özgün Apart Otel'e sadece 7 km (9dk) uzaklıktadır.

10 dakikada bir Ortakent-Yahşi Minibüs garajından kalkan minibüsleri kullanarak tüm bu alışveriş noktalarına ulaşılabilmektedir.

Ayrıca Özgün Apart Otel'in bulunduğu mahalleye haftanın iki günü sebze ve meyve satan bahçıvan gelmektedir.Özgün Apart Otel'in 100 metre yakınında ise geniş ürün yelpazesi ile birçok ihtiyacınızı temin edebileceğiniz mahalle marketi de bulunmaktadır.